Strona Tadeusza Jasonka - Radnego Miasta i Gminy Niepołomice

V sesja Rady Miejskiej - zawiadomienie

Szanowny Państwo,

Z przyjemnością mogę poinformować, że statystyka się poprawia - mamy już 2 na 5 sesji zwołanych w trybie zwykłym. W czwartek otrzymałem zawiadomienie o zwołaniu kolejnej sesji na 30 stycznia 2015 roku, ponownie w Zamku Królewskim i tym razem nieco wcześniej, bo o godzinie 15:00.

Z zadowoleniem zauważam, że tym razem zawiadomienie o sesji pojawiło się zarówno na "głównej stronie" gminy jak i na BIP. Szkoda mi tylko trochę, że porzucono dobry zwyczaj powiadamiania o zebraniach Komisji na stronie.

Zapraszam bardzo serdecznie na tą sesję wszystkich pragnących zapoznać się ze sprawozdaniem Burmistrza z działalności gminy oraz tak ważnymi dokumentami jak budżet gminy na bieżący rok i kolejny Wieloletni Plan Finansowy. Oprócz tego będzie można również poznać plan pracy Rady i poszczególnych Komisji na nadchodzący rok.

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa oraz zapoznaniem się z pełnym planem sesji i projektami uchwał - nie zamieszczam budżetu i wieloletniego planu, ponieważ są to dokumentu wielostronicowe.

Z poważaniem,

Tadeusz Jasonek

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour