Strona Tadeusza Jasonka - Radnego Miasta i Gminy Niepołomice

Wybory zostały zakończone. Za kilka godzin poznamy wyniki

Niezależnie od wyników pragnę podziękować wszystkim mieszkańcom gminy Niepołomice, którzy udali się do lokali wyborczych i dokonali wyboru. Przepraszam tych wyborców, którzy ze względu na zmianę zasad wyborów do Rady Miejskiej, a w ich konsekwencji zmianę okręgów wyborczych mogli napotkać na trudności. Choć odpowiedzialność za organizację wyborów nie spoczywa na mnie, to uważam, że mogłem jako kandydat postarać się o skuteczniejszą informację. Jeżeli umieszczając potrzebne wiadomości na swojej stronie, komukolwiek pomogłem, to bardzo się cieszę.

Ubolewam, że nie wszyscy uprawnieni wzięli udział w głosowaniu. Mam nadzieję, że do takiej decyzji swoją osobą i kampanią się nie przyczyniłem.

Szczególne podziękowania kieruję do tych z Państwa, którzy poparli moją kandydaturę oraz do moich koleżanek i kolegów z KWW Lista Niezależna.

Dziękuję kolegom z mojego komitetu wyborczego oraz wszystkim kandydatom z list konkurencyjnych. Uważam, że jako kandydaci przyczyniliśmy się do utrwalenia, a mam nadzieję, że także do zwiększenia frekwencji, a tym samym daliśmy swój wkład w budowę społeczeństwa obywatelskiego.

W tych wyborach swój komitet Nowe Niepołomice stworzyli młodzi mieszkańcy naszej gminy. Z radością powitałem tę inicjatywę jako nadzieję na przyszłość. Z satysfakcją znalazłem wśród Was moich uczniów. Gratuluję profesjonalnej i honorowej kampanii. Dodam też, że na równi doceniam udział swoich uczniów na innych listach.

Z przykrością trzeba stwierdzić, że nie wszyscy cenią uczciwą walkę o głosy. Te słowa kieruję w szczególności do tych, którzy wczorajszy wieczór spędzili na zrywaniu banerów i plakatów.

Tadeusz Jasonek

Radny III, IV, V, VI kadencji

i stary nauczyciel, który stara się dalej rozumieć młodych

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour